Sepetim 0
TRENDOYUN.com
Yükleniyor...

Steam, yeni yıla rekor kırarak başladı

2020’de başlayan pandemi süreciyle beraber Netflix, YouTube ve Steam gibi platformların kullanımı ciddi oranda arttı. Geçtiğimiz yıl sık sık rekor kıran Steam, 2021 yılına rekor kırarak başladı.

Koronavirüs salgını nedeniyle sosyal medya, oyun ve görüntülü görüşme platformları 2020 yılının en çok büyüyen şirketleri oldu. Neredeyse her ay yeni bir rekor ile gündeme gelen Steam, 2021 yılının başlangıcında da geleneğini bozmadı.

Aralık 2020’de 24 milyon anlık kullanıcı ile rekor kıran Steam, Hades ve Among Us gibi oyunlar sayesinde daha fazla kullanıcı kazandı. Kış indirimleri nedeniyle milyonlarca kullanıcıya oyun satışı yapan şirket, 2021 yılında da yeni rekorlara imza atacak.

25 milyon 415 bin anlık kullanıcı ile rekorunu tazeleyen Steam, 2021 yılına damgasını vurdu. Counter Strike: Global Offensive en çok kullanıcıya sahip oyun olarak geleneği bozmadı. Dota 2 ve PUBG gibi oyunların haricinde çevrim içi oyuncu sayısıyla 2021’e damga vuran bir diğer oyun ise Cyberpunk 2077 oldu.

Tek oyunculu ve 1 milyondan fazla çevrim içi kullanıcıya sahip ilk oyun olma özelliğini taşıyan Cyberpunk 2077, yapılan eleştirilere rağmen büyümeye devam ediyor.

Kaynak: shiftdelete.net

Güvenilir Alışveriş

SSL protokolü, güvenilir ödeme yöntemleri ile tam güvenli alışveriş.

7/24 Hızlı Teslimat

Teslimatlarınız hızlı, pratik şekilde gerçekleşir. Beklemeden hizmet!

100% Müşteri Memnuniyeti

Müşterilerimizin memnuniyeti bizim için en ön planda.

Tam Destek

Aklınıza takılan bir şey mi var? Müşteri destek ekibimiz yanınızda.

Şaşırtıcı İndirimler

Şaşıracağınız indirimli ürünler ile başka yerde bulamayacağınız teklifler...

Hediye Yağmuru

Düzenlenecek özel çekilişler ile siz de hediyenizi edinebilirsiniz.