Sepetim 0
TRENDOYUN.com
Yükleniyor...
VALORANT

VALORANT

Valorant V Points


League of Legends’ın geliştiricileri tarafından bu sene yayınlanmış olan Valorant, FPS tarzı, multiplayer bir oyundur. Dereceli ve derecesiz pek çok modu olan Valorant, bazı kademeler bulundurur. Bunlar League of Legends’e oldukça benzemekte olup; demir, bronz, gümüş, altın, platin, elmas, ölümsüzlük ve radyant olarak belirlenmiştir.
İçerisinde bir market bulunduran Valorant, farklı ödeme seçenekleri bulundurur. Bunlardan bir tanesi belirli eylemler ardında verilen puanlardır. Bu puanlar biriktirilerek, oyunda silah, mühimmat ve ekipman almak için kullanılır. 
Ancak bu aşama oldukça yavaş olup, oyuncuları zorlu bir yol bekler. Pek çok oyuncu, bunun için gerekli zamanı biriktiremediği için, ekipmanlarını ve silahlarını daha eski modellerde kullanılır. Valorant V points, bu süreci sizin için gözle görülür şekilde azaltarak, istediğiniz market ürünlerine hemen ulaşmanız sağlanır.
Valorant V points ürünlerini değerli oyuncularla buluşturan sitemiz, bu alanda en uygun fiyatlarla sizlerin ulaşmasını sağlar. 

Güvenilir Alışveriş

SSL protokolü, güvenilir ödeme yöntemleri ile tam güvenli alışveriş.

7/24 Hızlı Teslimat

Teslimatlarınız hızlı, pratik şekilde gerçekleşir. Beklemeden hizmet!

100% Müşteri Memnuniyeti

Müşterilerimizin memnuniyeti bizim için en ön planda.

Tam Destek

Aklınıza takılan bir şey mi var? Müşteri destek ekibimiz yanınızda.

Şaşırtıcı İndirimler

Şaşıracağınız indirimli ürünler ile başka yerde bulamayacağınız teklifler...

Hediye Yağmuru

Düzenlenecek özel çekilişler ile siz de hediyenizi edinebilirsiniz.